30. júna 2019

E-bike požičovňa

V júli 2019 sme otvorili požičovňu elektorbicyklov – počas letných prázdnin, jesene ale i na snehu tak môžte spoznávať Horehronie a Nízke Tatry aj zo sedla crossových ebajkov s výkonnými pomocnými motormi alebo najzábavnejších fat-bikeov na trhu MATE schopných jazdiť na elektrinu aj bez pedálovania.

Fat-bikey KTM Freeze poskytujú kvalitu od renomovaného výrobcu, ľahučký rám a spoľahlivý motor BOSCH s vynikajúcim dojazdom. Ideálne aj do snehu a blata.

Fat-bikey MATE sú skladateľné a ľahko ich zmestíte do kufra auta – nie ste tak obmedzovaní dojazdom a môžte spoznávať i vzdialenejšie kúty nášho regiónu.

CTM elektrobicykle predstavujú výbornú alternatívu v prípade, že chcete väčšinu vášho výletu absolvovať po asfaltových cestách alebo v suchom teréne.

 

 

Poldenný (<4 hodiny) – 25 Eur
Denný (>4 hodiny) – 40 Eur

V prípade záujmu Vám radi odporučíme trasy na okolí podľa želaného stupňa obtiažnosti, požičiame Vám helmy alebo detskú sedačku.

*Poldenný prenájom platí 4 hodiny (9:00 – 13:00 alebo 14:00 – 18:00)

*Pri zapožičaní elektrobicykla sa platí kaucia 100 Euro, ktorá je po vrátení nepoškodeného e-bikeu vrátená zákazníkovi.

*Elektrobicykle nie sú uspôsobené k použitiu v rámci Bike Parku Mýto pod Ďumbierom (downhill, pump tracky,..). V prípade použitia bicyklov v Bike Parku je účtovaný príplatok 200 Eur.